We współpracy z START Parking - parkingi przy lotniskach.

Parking Autopark

Bardzo sympatyczna obsługa, rzetelna firma idealny kontakt z klientem,szczerze polecam.

Sylwia


od 140zł za 8 dni
rezerwacja zajmie
tylko 1min

3 min

od lotniska

Transfer

na lotnisko
w obie strony

Strzeżony

Parking
strzeżony

Parking Autopark

Opis parkingu

Parking Autopark zapewnia całodobowy transport na Lotnisko Jasionka w Rzeszowie i odbiór po powrocie. Transport z parkingu na lotnisko trwa około 5 minut. Jest to parking przydomowy. Posiada foteliki oraz podkładki dostosowane do wieku dziecka.

Parking jest monitorowany, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo pozostawionych pojazdów. Na terenie parkingu dostępny jest internet bezprzewodowy WiFi.

Parking zapewnia pomoc techniczną - posiada kable do rozruchu.

Jak dojechać

Jasionka 694
Pokaż wskazówki dojazdu

Z centrum Rzeszowa

Należy kierować się na trasę lubelską, pokonanie tego odcinka zajmie Państwu około 10 minut. Dojeżdżając do miejscowości Jasionka należy poruszać się ulicą Lubelską. Około 700m za skrzyżowaniem z oświetlonym przejściem dla pieszych proszę skręcić w prawo. Brama wjazdowa na parking znajduje się po prawej stronie i jest oznakowana tablicą informacyjną AUTO PARK Bezpieczny Parking.

Od strony Warszawy

Poruszając się krajową 9 należy minąć miejscowość Opatów, a następnie Hotel Cztery Pory Roku i miejscowość Podbór. Następnie proszę skręcić w lewo,w stronę lotniska. Po dojechaniu do skrzyżowania z krajową 19, należy skręcić w lewo,w kierunku Lublina. Około 700m za skrzyżowaniem z oświetlonym przejściem dla pieszych proszę skręcić w prawo. Brama wjazdowa na parking znajduje się po prawej stronie i jest oznakowana tablicą informacyjną AUTO PARK Bezpieczny Parking.

Opinie

Średnia ocena: 4,60
Ogólna ocena parkingu: 4,60
Obsługa parkingu: 5,00
Lokalizacja i oznaczenie: 4,20
4,00

Monika

Polecam wszystkim. Obsługa bardzo kulturalna i miła. Szybko i sprawnie dokonują transferu na lotnisko.

brak

Ogólna ocena: 4,00

Obsługa parkingu: 5,00

Lokalizacja i otoczenie: 3,00

5,00

Barbara

Parking dobrze oznakowany bezproblemowo trafiliśmy na miejsce. Profesionalna obsługa, bardzo dobra lokalizacja i infrastruktura parkingu. Po przylocie kierowca już czekał na nas przed terminalem. Polecam

brak

Ogólna ocena: 5,00

Obsługa parkingu: 5,00

Lokalizacja i otoczenie: 5,00

4,67

Marzena

Wg mnie wszystko było w porządku, trochę mieliśmy problem z dojazdem ale Pan z parkingu udzielał nam za każdym telefonem wskazówek. Byliśmy z dwójka dzieci dla każdego z nich znalazł się fotelik. Transport na lotnisko natychmiastowy i po powrocie samochód już na nas czekał na lotnisku. Jak najbardziej polecam.

Brak

Ogólna ocena: 5,00

Obsługa parkingu: 5,00

Lokalizacja i otoczenie: 4,00