We współpracy z START Parking - parkingi przy lotniskach.

Perfect24 Parking

Bardzo sympatyczna obsługa, rzetelna firma idealny kontakt z klientem,szczerze polecam.

Sylwia


od 100zł za 8 dni
rezerwacja zajmie
tylko 1min

2 min

od lotniska

Transfer

na lotnisko
w obie strony

Strzeżony

Parking
strzeżony

Perfect24 Parking

Opis parkingu

Parking Perfect 24 jest parkingiem dozorowanym, zlokalizowanym w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, bezpośrednio przy drodze krajowej DK 85. Parking znajduje się zaledwie 3 km od lotniska Warszawa-Modlin. Parking zapewnia bezkosztowy transport na i z lotniska, który zajmuje 3 minuty. Plac jest utwardzony, ogrodzony, oświetlony, wyposażony w monitoring. Do dyspozycji Klientów udostępniona jest poczekalnia, sieć wi-fi oraz toaleta. Parking jest czynny 24h/dobę.
 

Jak dojechać

ul. Forteczna 25, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
Pokaż wskazówki dojazdu

Od południa - S7

Z kierunku Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków

Jadąc od strony Warszawy, po wjeździe na S7 należy jechać w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego. Następnie należy zjechać w prawo na drogę krajową 85 i w lewo w ul. Warszawską. Jadąc wzdłuż ul. Warszawskiej, po minięciu ul. Miszka I, na rondzie należy skręcić w lewo w ul. Kaszewskiego, po chwili w prawo w ul. Chłodną i następnie w prawo w ul. Forteczną. Perfect24 Parking znajduje się po lewej stronie.

Od północy - S7

Z kierunku Gdańsk, Olsztyn, Bydgoszcz

Jadąc od strony Gdańska trasą S7 za Kroczewem tuż, przed lotniskiem, należy zjechać na drogę krajową DK62 w kierunku Nowy Dwór Mazowiecki/Lotnisko Warszawa Modlin.  Na rozwidleniu należy trzymać się lewej strony i podążać za znakami DK62/Nowy Dwór Mazowiecki/Lotnisko Warszawa Modlin. Następnie należy skręcić w lewo w DK 62. Na rondzie należy wybrać pierwszy zjazd w ul. Kaszewskiego, po chwili skręcić w prawo w ul. Chłodną i następnie w prawo w ul. Forteczną. Perfect24 Parking znajduje się po lewej stronie.

Opinie

Średnia ocena: 0,00
Ogólna ocena parkingu: (brak wartości)
Obsługa parkingu: (brak wartości)
Lokalizacja i oznaczenie: (brak wartości)
Brak wyników.